محل تبلیغات شما
باسلام وخسته نباشید من از نیشابور تماس می گیرم و ۱۱ ساله ام و علاقه زیادی به فوتبال دارم چون که خداداد عزیزی را خیلی دوست دارم میخواهم زیر نظر ایشان تمرین کنم باید چیکار کنم خواهشمندم راهنمایی کنید ارزو ی من هست که فوتبالیست شوم ایا درس برای فوتبال لازم است من میخواهم فوتبالیست شوم راهنمایی کنید ضمنا یه پسر عمه هم دارم اون هم همین احساس روداره به من بگید من اگه بیام باشگاه شما میتونید منو فوتبالیست کنید اگه نمی تونید لطفا راهشو بگید وبگید ایا برای فوتبالیست شدن درس هم لازمه خواهش میکنم به سوال هام جواب بدین سپاسگزارم. (پاسخ مدیر سایت: راهنمایی های لازم در سامانه ی ارتباط آنلاین سایت ابومسلم به ایشان انجام شد. بازم دوستان اگه راهنمایی و توصیه ای دارند، بفرمایند به ایشان منتقل کنیم. یا علی)

دیدید مشکل ابومسلم اسمش نبود و فقط یک بهانه بود و سالها کمک نکردن مسئولین بهش علت دیگه ای داشت؟!!!

ناعدالتی در ورزش کشور خصوصا فوتبال بیداد میکنه، هیچ کس به فکر شهرستانها نیست! آقای استاندار، لااقل ابومسلم رو احیا کنید..

یعنی بین اینهمه آدمای پولدار یکی نیس بیاد زیر بارتیم فوتبال ابومسلم واقعی واین تیم رو از زمین بلندکنه و دوباره بیاره تو لیگ!

راهنمایی ,فوتبالیست ,اگه ,هم ,ایشان ,فوتبال ,فوتبال دارم ,خداداد عزیزی ,به فوتبال ,زیادی به ,علاقه زیادی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پشتیبان هواشناسی خصوصی Phil's notes گردشگری,توریستی,جهانگردی,ایرانگردی فریاد تلخ تر از سکوت داستان های کوتاه منصور contherzferria ucperbiyscar David's notes حیدرامیرپور-هنر - زندگی polspubmudab